KOLEJNY BARDZO DOBRY MECZ I WYGRANA

• autor: kuba_Dp, 2019-11-07 08:59

WISŁA DP - AMATOR KIEŁPINO

Pierwsza sobota listopada na boisku w Długim Polu wietrznie oraz deszczowo, grząskie boisko i wymagający mocny rywal.  Po przymusowej pauzie po meczu z Gedanią tym razem Naszym rywalem v-lider tabeli Amator Kiełpino. Od początku zaczęliśmy grę z respektem dla przeciwnika, żeby  nie było że od początku musimy gonić, stąd lekkie wycofanie i gra z kontry. W 25 minucie Flacha po podaniu Szymona z bramki, starł się z dwoma przeciwnikami, do piłki dobiegł Mario który idealnie w tempo podał do Kacpra, a Kapi w pełnym biegu idealnie podał do Jimmiego, Paweł oddaje bardzo dobru strzał i zdobywa drugą bramkę  z rzędu. Po bramce goście lekko w szoku, rzucili się jeszcze mocniej  do odrabiania strat, ale znów gramy bardzo dobry mecz, co z tego że to Amator miał przewagę w posiadaniu piłki, lepiej wyglądał w grze kombinacyjnej, warunki nie pomagały gościom w takiej grze, a My mogliśmy skupić się na obronie, podwajanie i asekuracja oraz walka na całym boisku, pokazała że potrafimy grać jak równy z równym i nie ważna jest tabela. Po przerwie jak to ma dość często miejsce mamy taki przestój w grze,  nadal nie wiadomo czym to jest spowodowane, jest lekkie rozluźnienie, nie ma asekuracji. Na szczęście dość szybko  udało się nam to poukładać i wróciliśmy do dobrej gry. Szanse na podwyższenie wyniku były i to kilka, bo z każdą  kolejną minutą goście atakowali większą liczba zawodników, a My wychodziliśmy z groźnymi kontrami, jak Adi który za daleko wypuścił sobie piłkę i wygonił się ze światła bramki, podobnie Jościk. Najlepszą  okazję zmarnował Radek, po podaniu Pawła trafił tylko w słupek. Goście w drugiej połowie mieli 2 groźne sytuacje, jedną  sami zepsuli wychodząc  2 na 1 nie potrafili dokładnie podać, drugą sprokurował sędzia, dyktując faul Patryka, którego nie było, strzał celny bo piłka leciał w okno Naszej braki ale jednak trochę zbyt lekki i Szymon zdążył z dobrą obroną. Wygrywamy, szczęśliwie lecz chyba jednak zasłużenie, bo znów zabrakło zimnej krwi i można było szybciej skończyć ten mecz. Fajnie że zagraliśmy już 2 mecz z rzędu bardzo dobrze jako cała drużyna bez żadnych kłótni i wzajemnych pretensji oraz pierwszy raz w tym sezonie udało się nam zagrać na 0 z tyłu a była to już  13 kolejka. Za tydzień równie ciężki mecz z GTS GOSZYN, który również plasuje się w ścisłej czołówce.

WISŁA DŁUGIE POLEGKS II KOWALE
WISŁA DŁUGIE POLE 4:0 GKS II KOWALE
2019-11-16, 13:00:00

OSICZANKA OSICE 5:3 KS MŚCISZEWICE
PORTOWIEC GDAŃSK 2:2 KS SULMIN
GKS SIERAKOWICE 7:3 ORZEŁ STRASZYN
POLONIA GDAŃSK 3:0 FC GOWIDLINO
WISŁA DŁUGIE POLE 4:0 GKS II KOWALE
AMATOR KIEŁPINO 1:2 GTS GOSZYN

JAKIE MIEJSCE ZAJMOWAĆ BĘDZIE WISŁA PO RUNDZIE JESIENNEJ ???