WYSOKA PRZEGRANA, PO DOBREJ PIERWSZEJ POŁOWIE

• autor: kuba_Dp, 2019-10-09 16:10

GKS SIERAKOWICE - WISŁA DP

W niedzielę w samo południe Wisła rozgrywała kolejny mecz w ramach A-klasowych zmagań. Jeden z najdalszych wyjazdów bo aż do Sierakowic na mecz z GKS-em. Ważny był początek żeby dobrze wejść w mecz i to o dziwo lepiej My weszliśmy w mecz, niestety jedna z Naszych akcji kończy się kontrą gospodarzy, jak dla nas spalony, ale liniowy był innego zdania, Filip zamiast gonić zaczął dyskusję, a zawodnik miejscowych zostawiony  na 16 metrze nie miał problemu z pokonaniem Szymona. Znów początek meczu a My musimy gonić. I W tej pierwszej połowie nie byliśmy gorszym zespołem, można powiedzieć że to My graliśmy lepiej i mieliśmy lepsze sytuacje. Zwłaszcza kapitan Wisły, który mógł dwukrotnie wyrównać. W pierwszej sytuacji na usprawiedliwienie Krawca, mokra i śliska murawa, ale w drugiej Kuba powinien lepiej przymierzyć z lewej nogi. Sytuacje miał również Jościk,  który zaczął  grać to czego się od niego oczekuje, wychodził na pozycję oraz brał grę na siebie. Nawet w Naszej ocenie powinien być rzut karny po jednej z jego akcji, ale sędzia teo dnia nie był chyba w dobrej formie, ręka była i to bardzo widoczna, ale teraz jest dziwna interpretacja zagrania że sędzia jak chce to gwizdnie a jak nie to nie. W tym przypadku chyba to że graliśmy jako goście, a wiadomo gospodarzom trzeba pomagać. Pod sam koniec to My mieliśmy szczęście, po dobrych dośrodkowaniach napastnik GKS-u mógł a nawet powinien podwyższyć prowadzenie, ale nie trafił do bramki.  Do przerwy wynik niekorzystny, ale z optymizmem wracaliśmy z szatni. Początek drugiej połowy i znów błędy i tracimy drugą bramkę, tym razem Patryk za lekko podał a w akcji 2 na Naszego bramkarza, Szymon raczej był na straconej pozycji. Druga sprawa czy był spalony??? W 51 minucie wiedzieliśmy że ciężko będzie o dobry rezultat, Filip goniąc sędziego zaczął krzyczeć w jego kierunku nie właściwe słowa a sędzia z miejsca dał mu czerwoną. W 10 przy 2-0 dla gospodarzy, nadal próbowaliśmy ale zeszło z nas powietrze, na dodatek na boisku zrobiło się dużo miejsca, co wykorzystali gospodarze, trzykrotnie strzelając nam prawie takie same bramki. Po naszej stracie nie było już powrotów, a kontry GKS-u były zabójcze i można powiedzieć że i tak 5-0 to mało. Wynik jednak dla nas z przebiegu meczu jest krzywdzący, można było się pokusić o dużo lepszy rezultat, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdybyśmy wykorzystali swoje sytuację. Kolejny raz SKUTECZNOŚĆ jest Naszą bolączką, ale widoczny był również brak treningów. Im bardziej w sezony tym frekwencja jest niższa a powinno być zupełnie na odwrót.

WISŁA DŁUGIE POLEGKS II KOWALE
WISŁA DŁUGIE POLE 4:0 GKS II KOWALE
2019-11-16, 13:00:00

OSICZANKA OSICE 5:3 KS MŚCISZEWICE
PORTOWIEC GDAŃSK 2:2 KS SULMIN
GKS SIERAKOWICE 7:3 ORZEŁ STRASZYN
POLONIA GDAŃSK 3:0 FC GOWIDLINO
WISŁA DŁUGIE POLE 4:0 GKS II KOWALE
AMATOR KIEŁPINO 1:2 GTS GOSZYN

JAKIE MIEJSCE ZAJMOWAĆ BĘDZIE WISŁA PO RUNDZIE JESIENNEJ ???