PORAŻKA PO WYRÓWNANYM MECZU

• autor: kuba_Dp, 2019-08-21 15:10

WISŁA DP - FC GOWIDLINO

0-1 (0-1)

Nie udało się wygrać Wiślakom w pierwszym meczu u siebie, gdzie przegrali 0-1 z beniaminkiem FC Gowidlino.Sam mecz, od samego początku wyglądał, tak że to goście lepiej weszli w jego początek, i tylko dzięki Szymonowi oraz ich nieskuteczności zawdzięczamy że po 15 minutach nadal był remis. Po  ok. 20 minutach lepiej zaczęła grać Wisła i już chwilę później Cygan miał swoją okazję po strzale z wolnego. Nie minęło 5 minut a obrońcy gości z linii wybili dobry strzał Maria z głowy. I tak przyszła 45 minuta, gdy już wydawało się że będzie bez bramek, wyprowadzamy atak, który kończy się złym podanie w środku boiska, Porki za lekko podał do boku do Cygana. Fakt ten wykorzystali  goście, którzy jednym dokładnym podaniem stworzyli sobie sam na sam i tym razem dostaliśmy bramkę w najgorszym momencie meczu. Przysłowiowa bramka do szatni nie podcięła nam skrzydeł i już od samego początku dążyliśmy do wyrównania, ale tego dnia  nie potrafiliśmy stworzyć dogodnych sytuacji. Nasza gra, poświęcenie oraz wola walki była na bardzo dobrym poziomie, brakło ostatniego podania, cwaniactwa. Trzeba też dodać, że goście wyprowadzali szybkie kontry i w sumie mecz mógł być zabity dużo szybciej, lecz po to jest bramkarz żeby bronić i to dzięki Szymonowi, przegraliśmy tylko 1-0.