NAJSŁABSZY MECZ W TEJ RUNDZIE

• autor: kuba_Dp, 2018-10-30 12:13

WISŁA DP - GTS MOKRY DWÓR

O meczu który odbył się  w sobotę , musimy jak najszybciej zapomnieć  i przygotować się do ostatnich w tym roku meczów a z cała pewnością nie będą one łatwe. Ale od początku, przed meczem mobilizacja, przyjeżdża lider, a lidera chcą wszyscy pokonać, ale od samego początku nie jest nam to dane. To goście są  bardziej zdeterminowani, bardziej agresywni i to oni od samego początku przejęli inicjatywę na boisku i już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Szybki gong nie podziałał jak powinien, ponieważ nadal nie  potrafiliśmy nic zrobić w tej części meczu, grając z mocnym wiatrem nie oddawaliśmy strzałów, a nasze podania były bardzo nie dokładne Piłkarze Mokrego Dworu byli od nas wyraźnie lepsi. Na dodatek w 45 minucie dostaliśmy bramkę do szatni. Błąd w kryciu Krawca, zawahanie Remiego i  2-0 do przerwy.

W przerwie znów padło mnóstwo mocnych słów, mieliśmy 45 minut żeby coś ugrać w tym meczu. W drugiej połowie jak wyszła inna Wisła bardziej agresywna, chcąca zmienić  losy meczu, ale jak na lidera przystało piłkarze GTS-u  bardo dobrze grali tego dnia w obronie nie pozwalając nam, na zbyt wiele.  Po za kilkoma fajnymi akcjami nie graliśmy nic, jedyne co to w drugiej połowie nie można odmówić  chęci oraz zadziorności Naszym piłkarzom. Ale już w  52 minucie stało się coś  o czym chcemy zapomnieć. Tracimy Remiego, który naderwał więzadła w kolanie i wyklucza go to z gry na bardzo długo. A w 75 minucie było już po meczu, po rzucie różnym, goście strzelają na 3-0, tutaj dodam że przy pomocy sędziego, który nie widział faulu ma Krawcu, nerwy puściły Urbanowi, który dostał  2 żółtą kartkę, osłabiając Nasz zespół. 5 Minut później sędzia a raczej sędzia liniowy daje popis, nie widząc ewidentnego łokcia na twarz Filipa, który również nie wytrzymuje ciśnienia, tym razem czerwona bezpośrednia. Do końca wynik  nie uległ już zmianie.

Przegrywamy bardzo zasłużenie i wyraźnie z liderem, któremu życzymy powodzenia w dalszych grach a sami musimy się jak najszybciej podnieść po porażce…