SŁABA SKUTECZNOŚĆ I STRATA PUNKTÓW

• autor: kuba_Dp, 2018-10-22 13:26

GKS TRĄBKI WIELKIE - WISŁA DP

W niedzielne południe w 11 kolejce spotkań graliśmy wyjazdowy mecz w Trąbkach.Dużo lepiej od samego początku wyglądała Wisła, dwie akcje z prawej strony Cygana mogły dać  nam prowadzenie, lecz oba były niestety obok bramki. Chwilę  później Krzysiek w pełni się zrehabilitował idealnie podając sam na sam do Jościka, który lewą  nogą  uderzył po długim rogu. Początek idealny ale nie uśpiło to Naszej czujności graliśmy dobrze w obronie, oraz agresywnie w środku  boiska nie dając pograć miejscowym,  którzy  ograniczyli się do grania długich piłek, które raczej bez problemów przejmowaliśmy. Kolejną bardzo dobrą akcję  zaprzepaścił Jościk, który tym razem przegrał pojedynek sam na sam.  A potem no właśnie potem przyszło nam stanąć i przestać grać, w tym czasie gospodarze wyrównali po akcji z AUTU z boiska przypadkowa przebitka i mieliśmy remis. W samej końcówce Cygan po raz 3 próbował, tym razem z rzutu wolnego i tutaj był  najbliżej zdobycia bramki, ale piłka minęła słupek z zewnętrznej strony. Do przerwy remis z widoczną przewagą  po Naszej stronie. W samej już szatni uczulamy się, by nie gadać tylko robić swoje, ale znów jakby na złość i na przekór wracają znów te stare demony od początku nie potrzebne rozmowy, brak koncentracji i po jednej z akcji GKS objął prowadzenie, dośrodkowanie z boku boiska, Porki odpuścił krycie przegrywaliśmy. Od razy chcieliśmy odrobić  stratę ale gospodarze mądrze grali w obronie, wybijając nas z rytmu, mecz lekko się zaostrzył z obu stron. Gdy już znów przestaliśmy gadać i zaczęliśmy grać swoje widać było, że nie powinniśmy przegrać tego meczu. Po jeden z akcji Porkiego z Krawcem, ten pierwszy zostaje z faulowany w polu karnym, decyzja mogła być jedna 11 dla Wislaków. Bramkę  na 2-2 zdobywa Cygan, który pewnie uderzył przy prawym słupku bramkarza. Do końca zostało ok 20 minut poszliśmy za ciosem i kolejne akcje mogły a nawet powinny dać na prowadzenie. Po dobrej akcji Josćika, Mati który pojawił się w drugiej połowie, mija zwodem obrońcę, strzela nie skutecznie bo obok słupka. 5 minut później Michał  podobnej sytuacji jednym zwodem zgubił dwóch obrońców, lecz tym razem  dobrze obronił bramkarz. A w samej kocówce meczu ponownie Mati , tym razem z powietrza, lecz znów nie celnie.

Z przebiegu meczu STRACILIŚMY dwa punkty a nie zdobyliśmy jeden, byliśmy zespołem lepszym, stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji  tylko słaba tego dnia skuteczność spowodowała, że mamy punkt. Wskoczyliśmy na 3 miejsce tabeli a przed nami dwa bardzo ważne mecze. Kolejno lider z Mokrego Dworu u siebie a potem wyjazd do vicelidera z Goszyna….