GLKS RÓŻYNY - WISŁA DŁUGIE POLE - 12:00

WISŁA ZNÓW ZWYCIĘSKA U SIEBIE

• autor: kuba_Dp, 2018-10-16 10:45

WISŁA DP - KS MŚCISZEWICE

Sobotnie popołudnie, piękna jesień w Długim Polu i ciekawy mecz. Wisła – KS Mściszewice, patrząc na tabelę  mecz kolejki gra 4 oraz 5 drużyna tabeli, lekkim faworytem meczu goście.

Od samego początku jakby potwierdzają wcześniejsze słowa, raz za raz ataki na bramkę  Wisły i ciągłe zagrożenie a My jak dzieci we mgle nie potrafimy nic zrobić, chaos, kłótnie, błędy w kryciu i Remi w bramce, który po raz kolejny ratuje nam wynik od początku, dobrze wychodząc i skracając kąt przy sam na sam. Piłkarze Ks zdobyli bramkę, lecz spalony był dość wyraźny. Minęło 20 minut nadal 0-0 i już Wisła zmieniła swoją grę. Było bliskie agresywniejsze krycie, podpowiedzi i walka jeden za drugiego. W ok. 25 minucie najlepsza okazja dla nas Jościk podaje sam na sam do Krawca, lecz ten przegrywa pojedynek z bramkarzem uderzając lewa nogą. Co się nie udało po akcji udało się po stałym fragmencie. Cygan z boku dośrodkowuje na głowę do Filipa i w 30 minucie objęliśmy prowadzenie. Szkoda tylko Kacpra który z kontuzją opuścił boisko w jego miejsce wszedł Wojtek. W przerwie dość ostra wymiana zdań, pomiędzy nami oraz trenerem, ale dało to nam przysłowiowego kopa i graliśmy jeszcze lepiej niż w przed przerwą, widać było że każdemu zależy i nikt nie odpuszcza, szkoda tylko Naszej słabszej skuteczności, bo można było szybko skończyć ten mecz, ale kolejno akcje Jościka, Porkiego, który po raz kolejny z niczego robi solową akcje mijając jak tyczki kolejnych przeciwników, lecz na przeszkodzie stanął bramkarz, oraz Wojtka który uderzył nad bramką. A tak do samego końca wynik był sprawą otwartą, lecz bardzo dobrze grała obrona Wisły oraz broniący po raz 4 w tym sezonie na „zero” Remigiusz  :)

Z przebiegu meczu najbardziej sprawiedliwy byłby remis, ale to Wisła miała lepsze sytuacje i  wygrała to ważne po porażce w Straszynie spotkanie.

WISŁA DŁUGIE POLEKS SULMIN
WISŁA DŁUGIE POLE 1:0 KS SULMIN