ORZEŁ STRASZYN - WISŁA DŁUGIE POLE - 16:00

PIERWSZA PORAŻKA

• autor: kuba_Dp, 2018-09-10 14:26

WISŁA DP - GRYF GORĘCZYNO

Od samego początku wiedzieliśmy jaka jest waga tego spotkania, dwie nie pokonane do tej pory drużyny, w szeregach Wisły poważne braki kadrowe, brak Cygana, Krawca, Porkiego oraz Filipa  skomplikował nie co ustawienie trenerowi. Ale od tego mamy liczną kadrę, przesunięcie Radka do środka i zaczęliśmy mecz.  Wiślacy lepiej weszli w mecz, efektem tego dobre akcji z prawej strony, najpierw Pucha zawinął na dalszy słupek, tutaj trzeba pochwalić bramkarza gości, bo bardzo dobrze zbił piłkę na rożny. W 11 minucie Adi w swoim stylu pociągnął z piłką  do końca boiska podał do środka, Kacper minął jednego z obrońców i z 7 metrów nie dał szans bramkarzowi. Potem mecz się wyrównał i do głosy zaczęli dochodzić gracze Gryfa. Dwukrotnie kapitalnie w Naszej bramce zachował się Remi ratując  nas przed utratą bramki. Chwilę później tylko dzięki Adiemu goście nie wyrównali, wślizg w idealnym momencie i tylko rożny.  W odstępie kilku minut nastąpił zwrot akcji i tym razem to My dwukrotnie za sprawą Puchy mieliśmy swoje szansę. Mijały kolejne minuty, tym razem znów bramkarz z Goręczyna, czubkami palców zbił strzał Radka na słupek. W odpowiedzi mieliśmy rzut rożny po którym goście trafiają w poprzeczkę Naszej bramki. Do przerwy prowadziliśmy 1-0.

W drugiej połowie przestaliśmy grać swoje efektem czego pomiędzy 50 a 54 minucie tracimy dwie bramki. Najpierw po rzucie wolnym, a chwilę później zawodnik gości na raty pokonuje Remiego. Całkowicie zeszło z Nas powietrze i Nasza gra wyglądała w tej części  meczu bardzo źle, na dodatek straciliśmy Adiego, który dostał czerwień i czeka go przymusowa pauza. W samej końcówce grając w 10 znów zaczęliśmy grać lepiej, ustawienie z 3 w obronie dało nam pewne pole manewru ale niestety zabrakło, czasu, sił  i szczęścia, bo goście w 90 minucie wyprowadzili kontrę i bramką na 3-1 zamknęli mecz. Szkoda pierwszej porażki, ale głowa do góry nie ma się co załamywać porażką, tylko trzeba się przygotować do kolejnego meczu.

WISŁA DŁUGIE POLEGKS II SIERAKOWICE
WISŁA DŁUGIE POLE 3:2 GKS II SIERAKOWICE