GLKS RÓŻYNY - WISŁA DŁUGIE POLE - 12:00

WISŁA BLIŻEJ EUROPY

• autor: kuba_Dp, 2018-09-05 11:48

MARYNARKA RP - WISŁA DP

W ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Gdańsk Wisła udała się  do Gdyni na mecz z Marynarką RP. Godzina meczu niczym z Ligi mistrzów  20.30 dobre równo boisko i tylko jeden may minusik oświetlenie. Od samego początku uczuleni przez trenera mieliśmy nie tracić  piłek w środku i po raz kolejny chyba na złość trenerowi, Krawiec w głupi sposób traci piłkę, idzie kontra Krystian ratuje się faulem, w okolicach pola karnego (wg. Nas Misztal czysto wybił piłkę). 3 minuta i przegrywamy, bo rzut wolny wykonany perfekcyjnie. Od tego momentu Wiślacy zabrali się za odrabianie strat, liczne ataki, raz lewą, raz prawą stroną nie przyniosły jednak efektu w postaci bramek. Gospodarze ograniczyli się tylko do wybijania piłki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Krótka rozmowa w przerwie i ruszyliśmy by szybko wyrównać. Początek drugiej połowy to walka, walka i jeszcze raz walka. Gra trochę się zaostrzyła. Po faulu na Kacprze, rzut wolny, dobre podanie Krawca a Cygan nie zwykł marnować  dobrych sytuacji. Od razu chcieliśmy zadać drugi cios by uniknąć  dogrywki i po bardzo dobrej akcji, po raz kolejny Cygan tym razem wyprowadza nas na prowadzenie. Do końca meczu mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, dwukrotnie Kacper, który mocno dał się  we znaki obrońcom, stawał przed szansą, lecz najpierw słupek, a potem bramkarz stanęli na drodze. Chwilę później Mateusz miał jeszcze lepszą  sytuację  bo sam na sam, lecz za bardzo wypuścił sobie piłkę i zaprzepaścił dobrą okazję. Na kilka minut przed końcem, kontuzji nabawił się kapitan Wisły Kuba Krawczyński i na tą chwilę na pewno czeka go dłuższa przerwa w treningach...

WISŁA DŁUGIE POLEKS SULMIN
WISŁA DŁUGIE POLE 1:0 KS SULMIN