WISŁA NIE ZWALNIA TEMPA

• autor: kuba_Dp, 2018-09-01 20:47

AMATOR KIEŁPINO - WISŁA DP

0-3 (0-1)

4 mecz 4 wygrana lider z Długiego Pola nie zwalnia tempa. Tym razem po ciężkim meczu Wiślacy wygrali w Kiełpinie z Amatorem 3-0. Wynik pokazuje, że dość pewne zwycięstwo odniosła Wisła, lecz przebieg meczu na to nie wskazywał i było to dobre spotkanie obu drużyn. Lepiej w mecz weszła Wisła i za sprawą Kacpra który uderzył z woleja nie do obrony. Potem spotkanie się wyrównało i gra toczyła się w środkowej części boiska, i My oraz gospodarze mieliśmy swoje okazje, lecz do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie trener uczulał Nas na to że miejscowi mogą ruszyć i żebyśmy spokojnie czekali i szukali swoich szans w kontrach. Gospodarze mieli kilka sytuacji, lecz cała gra obronna Wiślaków była  dzisiaj na wysokim poziomie a gdy już Amator przedarł się przez obrońców to Remi dziś spisywał się bez zarzutu, odbijając trudne strzały. Mijały kolejne minuty, zmiany a Wisła po bardzo dobrej akcji, strzela na 2-0. Adi pociągnął do końcowej linii z prawej strony, dograł wzdłuż bramki a tam Jościk głową pokonał bramkarza. 3 bramka padła w momencie jak graliśmy z przewagą  jednego zawodnika, za głupi bez sensowny faul na Porkim. Szybkie podanie Muchy do Łukasza, a Pucha w sytuacji sam na sam pewnie zdobył bramkę. Wygraliśmy w pełni zasłużenie i umocniliśmy się na pozycji lidera mając na koncie komplet punktów.