GTS JUSZKOWO - WISŁA DŁUGIE POLE - 16:00

1 PRZEGRANA W DŁUGIM POLU

• autor: kuba_Dp, 2016-11-17 09:37

WISŁA DŁUGIE POLE - GTS GOSZYN

Niedziela 13.11  z całą pewnością  nie będzie dobrze wspominana przez Wisłę. Mecz na który czekaliśmy dość  długo miał pokazać  jak wygląda sytuacja z Naszą grą i jak wyglądamy na tle dość solidnego rywala.

I trzeba przyznać  że wypadliśmy bardzo słabo. Piłkarze z Goszyna wykorzystali Nasze słabości, grając bardzo dobrze i wysoko presingiem, i już na początku meczu bo dobrym strzale wyszli na prowadzenie. Nie minęło 10 minut a przegrywaliśmy już  2-0. Błąd Dargiego, który kiwając się po za polem karnym wybił pod nogi zawodnika gości a ten do pustej bramki trafia bez problemu. Wisła miała problem z wymieniem kilku podań, a jak goście mocniej przycisnęli to wybijaliśmy piłkę byle dalej. Jedyne zagrożenie jakie mogliśmy stworzyć to stałe fragmenty gry ale też nie szło nam dobrze. Do przerwy przegrywaliśmy 3-0 po dobrej akcji gości  mijance skrzydłowego z obroną (uniknął on spalonego)  piłkarze GTS z bliska pokonali Naszego bramkarza. W przerwie w Naszej szatni panowała grobowa cisza, ale przed samym wyjściem powiedzieliśmy sobie że nie mamy nic do stracenia. W 60 minucie po strzale Maksa piłka odbiła się od poprzeczki i z bliska dobił ją Czesiu. Chwilę później mieliśmy szansę na kontakt, Adi minął już bramkarza uderzył ale w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę z linii bramkowej. Była to kluczowa sytuacja meczu w kolejnej kontrze goście zdobyli  4 bramką  praktycznie zamykając mecz. Do końca meczu nie było już aż tak klarownych sytuacji. Przegraliśmy mecz bardzo ważny dla układu tabeli, ale powiedzmy szczerze tak grając  nie zasłużyliśmy na wygraną. W tabeli goście mają  7 punktów przewagi, drugi Orzeł Straszyn 5 punktów a  trzecia Korona 2 punkty. W tym roku została ostatnia kolejka. A potem  13 meczów na wiosnę  39 pnktów do zdobycia, Szansa na awans nadal jest sprawą otwartą. Ale nie z taką grą jak w niedzielę...

WISŁA DŁUGIE POLE 6:0 MORZE STEGNA
2017-05-20, 17:00:00