3 MECZ 3 WYGRANA Twierdza Długie Pole...

• autor: kuba_Dp, 2016-10-03 17:36

WISŁA DŁUGIE POLE - GTS ROKITNICA

6-0 (2-0)

3 mecz i 3 zwycięstwo na własnym boisku odniosła Wisła Długie Pole wygrywając 6-0 z GTS Rokitnica. Początek meczu to ataki Wiślaków by jak najszybciej strzelić bramkę i kontrolować przebieg meczu. Udało się już po 10 minutach do wybitej piłki dopadł Cygan i uderzył z ponad 20 metrów, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Bramkarz gości bez szans. Poszliśmy za ciosem, lecz skuteczność tego dnia nie była Naszą mocną stroną. Jościk spudłował w sytuacji gdzie nie mógł spudłować. Bo dobrej akcji Adiego nie trafił na pustą bramkę z 5 metrów, Co nie udało się Kubie udało Kacprowi. Kapitalne podanie za plecy obrońców Kuby Krawczyńskiego, Adi zgrał głową wzdłuż pola karnego a tam nabiegający Kacper uderzył po długim rogu. Do przerwy prowadziliśmy 2-0, ale Nasza gra była chaotyczna, bardzo dużo nie dokładnych podań oraz długich przerzutów. Goście zagrozili nam tylko dwukrotnie, lecz do odbitej przez Dargiego piłki pierwszy dopadł kapitan Wisły wybijając ją na rożny, a po chwili z ok 10 metrów goście strzelali nad bramką. Po przerwie wyszliśmy bardziej skupieni na dokładności, nastąpiły też zmiany za Kacpra wszedł Maks a za Majeta - Ząbek. Kolejne bramki padły za sprawą Maksa który, dwukrotnie wykorzystał podania Jościka, umieszczając piłkę w bramce. Chwilę później goście grali w 10 po rzucie karnym, zawodnik z Rokitnicy powiedział sędziemu co o nim myśli i zakończył przed wcześnie mecz. Karny Nasz pewniak, czyli Dargi tym razem nie został wykorzystany ( i wiemy że od nasepnego meczu następuje zmiana wykonawcy). Co się nie udało Dargiemu, udało się Adiemu, który minął na szybkości kilu rywali i bramkarza skierował piłkę do bramki. Ostatnią bramkę zdobył Jościk, który do dwóch asyst dołożył w tym meczu swoją bramkę, choć okazji miał dużo :). Szkoda że 4 kartkę dostał Patryk który będzie musiał pauzować w kolejnym meczu,

Najważniejsze zwycięstwo i 3 punkty, cieszy również dobra gra w obronie na zero z tyłu, Dargi w tym meczu nie musiał tak naprawdę się wysilać (może przebieżką na karnego). Martwi natomiast to że nie potrafimy zagrać całego meczu równo, zawsze jedna z połówek jest dużo gorsza, no i ta skuteczność. Nad tym trzeba pracować najbardziej. Bo z lepszymi drużynami tych sytuacji będzie mniej...