PORAŻKA PO DOBRYM MECZU

• autor: kuba_Dp, 2016-09-30 08:31

ORZEŁ STRASZYN - WISŁA DŁUGIE POLE

3-1 (1-0)

Wiślacy z trzeciego meczu wyjazdowego znów  wracają bez zdobyczy punktowej. Po jednym z lepszych meczu w naszym wykonaniu przegraliśmy z Orłem Straszyn 3-1.

Od początku rotacje w składzie, na obronie zagrał Kuba Krawczyński, który miał poukładać grę w obronie, można powiedzieć, że było dobrze. Bo Orzeł w pierwszej połowie po za 2 akcjami nie zagroził bramce Dargiego. Niestety jeden błąd Czesia i przegrywaliśmy w tej połowie 1-0. Wisła najlepszą  okazję miała za sprawą Cygana, który z bardzo dobrej pozycji źle trafił w piłkę. Po przerwie nadal próbowaliśmy grać do przodu, i kilka sytuacji mogliśmy wykończyć lepiej, ale naraziliśmy się na kontry graczy ze Straszyna, którzy bramkę na 2-0 zdobyli gdy 1 zawodnik ograł całą lewą stronę podał wzdłuż bramki i tym razem Dargi nie miał szans. Wisła  odpowiedziała jeszcze bramką Kacpra Mospinka, który wykorzystał dobra podanie Patryka. Pozostawało ok 10 minut do końca, i wyszliśmy wyżej, ale kolejny błąd tym razem Pawła, który był pewien że sędzie gwizdnie spalonego, stanął i bronił jak trzeba.

Przegraliśmy, mecz w którym można było ugrać coś więcej...